ציוד למתקני דלק, תחנות דלק, תדלוק תעופתי, ציוד למיכליות דלק גז וכימיקלים

ליקוויד קונטרולס

יצרנית מובילה של מדי זרימה ואביזרים למדידת נוזלים וגזים בצורה מדויקת.

הוקמן לואיס

חברת סחר המשווקת מגוון רחב של מוצרים לתחנות דלק ומוסכים.

בנט

יצרנית מובילה של עמדות תדלוק למגוון רחב של דלקים כגון: דיזל, בנזין, אתנול, LNG,CNG עם מיזוג מושלם של טכנולוגיה מחיר ושירות.

טופטק

יצרנית מובילה של בקרים וחבילות תוכנה לניהול מלא של טרמינלים לדלק, שמנים וגז, הבקרים יכולים לנהל ערבוב נוזלים, הנפקות, דוחות והזרקת תוספים.

מנטק

יצרנית מחברי ניתוק יבשים מהירים במגוון חומרי מבנה ואטמים. המחברים מיועדים לתעשיות הגז הדלק והכימיקלים.

קונטרול ולווס

יצרנית מובילה בתחום שסתומי הבקרה למגוון נוזלים : מים, דלקים וכימיקליים, שסתומי בקרת גובה נוזל במכלים ושסתומי מניעת הצפה.

סימטק

יצרנית סננים לתעשיית הנפט, חקלאות, תעשיות כבדות וביו-דלק. החברה רכשה מיומנות ללא תחרות ביישומי סינון נוזלי עם טווח רחב של מוצרים ויכולה לתת מענה לכל צרכי הסינון של לקוחותיה.

קורקן

יצרנית עולמית בייצור מדחסים תעשייתיים ומשאבות לתעשיית הגפ"מ, הדלקים הגז טבעי והתעשיות הפטרו כימית.

סאמפי

חברה מקבוצת ליקוויד קונטרול, יצרנית מערכות תדלוק ומודולים לתדלוק ומילוי מיכליות.

פור הרמן

מדי זרימה מדוייקים בטכנולגיית טורבינה ואולטראסוניים בעלי רמת דיוק גבוהה במגוון טכנולוגיות.

ספונסלר

יצרנית מובילה של מדי זרימה טורבינה עם ניסיון של שנים בענף המדידה. מדי הזרימה של ספונסר משמשים למגוון רחב של יישומים, לתעשיות המזון הפטרוכימיים והגז.

קוקסרילס

יצרנית גלגלות תעשייתיות לצנרת גמישה, כבלים וכבלי חשמל.

אירפקו

יצרנית צינורות גמישים ומחברים לתעשיות הפטרו כימיות והתדלוק התעופתי.

בנקור

חברה מובילה בענף עיצוב ויצור פתרונות איכות למערכות לאחסון אוריאה (DEF). החל ממיכלים, דיספנסרים, משאבות ומערכות הנפקה שלמות וכן בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

בלפלקס

הנה קבוצה בינלאומית של חברות העוסקות בעיצוב, ייצור והפצה של כל סוגי הצינורות הגמישים, מחברים, מתאמים, מחברים מהירים עם תקן איכות גבוה מאוד.

בנג'ו

יצרנית עולמית של מגוון שסתומים מכניים וחשמליים, אבזרים, ומשאבות צנטריפוגליות לחקלאות ויישומים תעשייתיים רבים המופצים ברחבי העולם.

אינפילטק

אינפילטק מתמחה בטכנולוגיות סינון והפרדה של תהליכים. עם יותר משלושה עשורים של ניסיון במגוון רחב של יישומים בתהליך, החברה צברה מוניטין עולמי עבור סינון ומצוינות הנדסית.

פטרו קליר

חברת פטרו קליר מספקת מסנני דלק ותיקון אביזרי סינון להפקת נפט, אתנול, מתנול תערובות ביודיזל באתרי דלק קמעונאיים ומסחריים. קו המסננים של פטרו קליר כולל זרימה גבוהה, חיים מורחבים, הפרדת פאזות ועוד.

מוריסון ברדרס

לחברה מעל 1200 מוצרים שונים היוצרים את הטווח הרחב ביותר של ציוד AST המיוצר בעולם.

אנגוס

יצרנית מובילה של צינורות שטוחים מחומרים מרוכבים לחומריים כימיים ודלקים, הצינורות בנויים במגוון קטרים אורכים ולשימושים שונים

וודפילד

וודפילד מערכות בינלאומיות לתכנון, ייצור, ומתן טיפול מותאם אישית לטיפול בנוזל בתפזורת ופתרונות: גישה, בטיחות, טעינה ופריקה של המוצר בענף נפט וגז, כימי, פטרוכימיים ותעופה.

אלמה

בתחום ההפצה, המשלוח והאחסון של מוצרי נפט, אלמה מציעה מגוון רחב ומלא של חסכון שפותח בקפדנות באמצעות ניסיון שדה, ומוכן לתגובה לדרישת צרכי המפעיל.

סקאלי

סקאלי מתמחה במערכות מניעת מילוי יתר, בדיקת הארקה סטאטית, איתור מים בנוזל וזיהוי ותקשורת למיכלית.